elektronický archiv
úvod o naší firmě elektronický archiv HW & SW on-line mapa webu HS.CZ info o webu HS.CZ

 

EASY·Archiv další info
EASY·Archiv 2.x
EASY·Archiv 3.x
EASY aktuálně
EASY reference
EASY OEM partneři
EASY & SAP
EASY HW požadavky
konzultace ceny
download


 EASY·Archiv

Co je EASY·ARCHIV? Profesionální software jednoduše řešící dlouhodobé uchování libovolných dokumentů. Pomocí této aplikace lze snadno a rychle požadované dokumenty vyhledat. Aplikace je koncipována  jak pro běžné uživatele tak pro náročné profesionály.

    

EASY·ARCHIV pracuje pod operačním systémem WINDOWS 95 / 98 nebo WINDOWS NT / 2000. Jádro systému je založeno na fulltextové databázi firmy VERITY, díky čemuž lze pružně definovat strukturu a rozsah indexových polí pro zadávání potřebných údajů, které pak slouží k následnému vyhledávání archivovaných dokumentů. Na rozdíl od tradičních databází není  struktura pevně definována při založení archivu, ale může být případ od případu rozdílná. Tak lze každý dokument přirovnat k jakémusi elektronickému pořadači, který je schopen uložit data nejrůznějších formátů. EASY·ARCHIV zpracovává data z již existujících výpočetních systémů (pomocí tiskové fronty Spool),  data z textových editorů či tabulkových kalkulátorů (např. z aplikací Microsoft Word, Microsoft Excel, AmiPro, Lotus Notes apod.), data ze systému CAD, papírové dokumenty (např. faktury, paragony, knihy, novinové články, chorobopisy apod.), barevné obrázky (např. fotografie, plakáty, rentgenové snímky apod.),  ale také zvuk, Still-Video a Video.

   Libovolné dokumenty, nasnímané pomocí skeneru, mohou být po zadání vyhledávacích pojmů uloženy v příslušném archivu buď v původní bitové formě nebo za pomoci modulů OCR (RECOGNITA) převedeny do textu a jako takové uloženy. Díky tomu,  může být vyhledávacím pojmem jakékoliv slovo, kombinace výrazů či část textu z hledaného dokumentu (tzv. fulltextové vyhledávání).

   Systém má vytvořené přímé propojení na podnikové systémy SAP R/3 (které je plně certifikované), Navision či Baan IV, na systémy CSE/Workflow, Lotus Notes a mnoho dalších. Díky otevřenému rozhraní EASY-LINK je možno jej spojit s libovolným systémem nebo aplikací. Tato otevřenost umožňuje EASY·ARCHIVu bezproblémové přizpůsobení i speciálním požadavkům zákazníka. Pomocí komponenty EASY-DMS nebo EASY-CSE/Workflow může být archivační systém přestavěn na systém řešící kompletní zpracování toku dokumentů ve firmě s následnou (konečnou) archivací.

   Silnou stránkou systému jsou bohaté vyhledávací funkce, které umožní  rychle mezi uloženými informacemi najít potřebné dokumenty, následně je zobrazit na monitoru v původní podobě na originálním formuláři a spolu s tímto formulářem mohou být kdykoliv vytištěny. Díky grafickému prostředí Microsoft Windows je práce se systémem uživatelsky příjemná, rychlá a přehledná, takže obsluhu zvládne i méně zdatný uživatel.

     Co je tedy EASY·ARCHIV? Je to profesionální aplikace, kde pracujete stejně jako s papírovým dokumentem, ale se všemi přednostmi elektronického systému.

Další informace a možnosti EASY·Archivu 

 

Aktualizováno : 20.03.2002 21:23
info@hs.cz 
[Home]